Dodatki

Nasza najnowsza baza projektowa form i tekstur stworzona została, aby Twój nowy projekt stał się całkowicie indywidualny. Skupiamy się na potencjale materiałów wykończeniowych z których korzystamy, ich form, teksturach i estetyce oraz ciągle odkrywamy ich właściwości.Tworzymy Twoją osobowość, proponując autorski, ryflowany mdf o aksamitnej, matowej teksturze, zestawiony z konglomeratem kwarcowym Calacatta Silva i Poetic Black, a także lacobelem w bieli i czerni. Gałki, które proponujemy, wykonane są z mosiądzu lub stali, z wypełnieniem z marmuru od Marbelo. Nowa, autorska baza projektowa tekstur i form to pomysł, który pozwoli na wyjątkową kreatywność i idealnie dopasowane projekty do wnętrza. To wszechstronność i funkcjonalność, które możne zmienić dowolną przestrzeń, nadając jej niepowtarzalny charakter i tworząc projekty z duszą.

 

 

Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy dobrą bazę materiałów wykończeniowych naszych autorskich projektów mebli, zebrane w moodboard.
W stworzeniu koncepcji mebla kluczową rolę gra nie tylko projekt, ale przede wszystkim materiały wykończeniowe. Wygląd detali i precyzyjne wykończenie decydują o tym jak będzie wyglądać całość. Chętnie pokażemy je w naszej wzorcowni i opowiemy o ich cechach i właściwościach, tak aby ostateczna decyzja była jak najbardziej przemyślana.

 

 

Oferujemy możliwość wyboru gałek kryształowych i autorskich gałek lustrzanych. Jeśli chcę Państwo wybrać inną gałkę niż standardowa ( nr 11), proszę podać numer w uwagach do zamówienia.

Autorski detal to możliwość konfigurowania projektu w najdrobniejszych szczegółach. Gałka wzornictwa AS Home wykończona może zostać chromem lub dowolnym kolorem malowanym proszkowo, a jej środek wypełniony materiałem, którym wykończony został projekt-lustrem, lacobelem lub konglomeratem. Na tylnej stronie logo wytwórni. Jeśli chcą Państwo zdecydować o indywidualnym wyglądzie gałki prosimy o kontakt mailowy.

Dodatkowo indywidualnie dobrane uchwyty do naszych materiałów wykończeniowych dają możliwość wykonania projektu całkowicie spersonalizowanego. Jeśli chcą Państwo dokonać takiej zmiany prosimy o kontakt mailowy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Do siedzisk oferujemy tkaninę  velvet w różnych kolorach:

oraz tkaninę szenilową:

 

i wykończenie w skórze:

 

 

Każdy oferowany przez nas projekt może zostać wykończony lacobelem, w kolorach podanych poniżej:

.

.

Do wykończenia oferujemy również wzory luster antycznych:

Przedstawione próbki są poglądowe.

 

 

 

Do wykończenia góry blatów proponujemy konglomerat kwarcowy:

Przedstawione próbki są poglądowe, w rzeczywistości płyta może różnić się wzorem i odcieniem.

 

Ścianka lustrzana BOWERY może również zostać zaprojektowana według Państwa projektu z kafli lustrzanych o innym wymiarze :

Lustro kryształowe LITTLE ITTALY w lustrzanej ramie może zostać wykończone ramą z lustra kryształowego koloru złotego.

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco z nowościami i promocjami w ofercie naszego sklepu!