O nas

Luksusowe meble lustrzane skrojone na miarę to specjalność firmy AS HOME. Historia tej manufaktury zrodziła się spontanicznie. W roku 2016, chcieliśmy kupić do swojego wnętrza niezwykłą lustrzaną konsolę i stolik kawowy. Udało się. Meble sprowadzone z zagranicy, które kosztowały duże pieniądze okazały się nie do końca doskonałe. Gdzieniegdzie uszkodzone, a ponieważ sprowadzone na zamówienie to trudne do zareklamowania. Wszystko trwało tygodniami. Ja, kobieta cały czas wyszukiwałam na stronach internetowych nietuzinkowych, nowojorskich aranżacji wnętrz, które bardzo chciałam zaprojektować we własnej przestrzeni. Chciałam, żeby pomieszczenia nabrały luksusu, nowoczesności z nutką klasyki, a jednocześnie dawały wrażenie bezkresnej przestrzeni. Od zawsze ciekawił mnie dobry wysmakowany design, ale chciałam poznać i projektować nie tylko amatorsko i dla siebie, lecz profesjonalnie i dla innych. Nie mogłam znaleźć na polskim rynku producentów, którzy pomogliby mi zrealizować „na miarę” moje projekty i pomysły. Mój mąż wcześniej podsłuchiwał moje dyskusje i przemyślenia na ten temat, aż któregoś razu oznajmił, że zrobi dla mnie taką lustrzaną szafę. W głowie miał już techniczne szkice i rysunki, które teraz mógł zrealizować. Pierwszą lustrzaną szafę zbudował dla nas. Z czasem pomysłów i chętnych wśród znajomych na ten wysublimowany, nieszablonowy rodzaj mebli było coraz więcej. Zapytania o konsole, toaletki, komody, stoliki zaczęły napływać ze wszystkich stron. Okazało się, że na rynku polskim jest więcej miłośników ekskluzywnych lustrzanych mebli. To przede wszystkim śmiałe, świeże pomysły naszych klientek sprawiły, że powstała firma AS Home. Fascynacja dekoracją wnętrz sprawiła, że ukończyłam studia podyplomowe Wnętrze & Design, aby od początku do końca kreować kompletne meble i przestrzenie, które wcześnie powstawały tylko w mojej wyobraźni.

Z czasem AS Home połączyło wszystkie etapy prac, od misternie wykonanego projektu, przez wyszukiwanie najwyższej klasy surowców po zastosowanie niezwykłych materiałów do wykończenia, będących wizytówką firmy. Wraz z rozwojem firmy AS Home stopniowo zwiększa się asortyment jej oryginalnych projektów. Poza szafami, konsolami pojawiły się komody, lustra, donice i inne elementy wyposażenia wnętrz. Ich wspólnym mianownikiem stało się lustro, niemal mistrzowska precyzja i z dyscypliną dobierane najwyższej jakości materiały. W projektach wykorzystujemy kryształowe lustro, które na życzenie klienta może być fazowane, we wnętrzach szuflad skórę, a dopełnieniem całości są kryształowe gałki. Wszystko utrzymane w bardzo przemyślanym kształcie, designie nowojorskim i gamie kolorystycznej. Bo oprócz obsesyjnej dbałości o detal i wykonanie to właśnie odpowiednio dobrane kolory są naszą charakterystyczną cechą. Czerń i biel idealnie współgrają z lustrzanymi meblami AS Home.

Nasze często limitowane kolekcje powstają z myślą o konkretnym, wymagającym i świadomym dobrego designu odbiorcy. Są to często projekty spersonalizowane, wykonane na zamówienie. Razem z firmą AS Home można stworzyć niepowtarzalny projekt lustrzanego ekskluzywnego mebla, który sprawi, że jego pomysłodawca, będzie czuł się wyjątkowo w swoim domu. Wytwórnia AS Home może spełnić marzenia o wysokiej jakości meblach lustrzanych, które nie tylko luksusowo wyglądają, ale są również funkcjonalne dla swoich właścicieli, bo wykonane według ich potrzeb i sugestii.
Z przyjemnością przygotujemy dla swoich klientów niepowtarzalne meble i dodatki z kryształowego lustra. Dla swoich klientów oferujemy dodatkowe usługi projektowania mebli, aranżacji i wizualizacji we wnętrzu oraz montażu.

AS Home stworzyło kolekcję nowoczesnych mebli lustrzanych, ukazując wyjątkową estetykę marki we wnętrzu. Piękno zostało podkreślone za pomocą precyzyjnie dobranych materiałów, formy i szczególnej dbałości o wykonanie każdego mebla, w pełni odzwierciedlając wyrafinowany i finezyjny wizerunek firmy. Meble tworzymy z pasją do piękna i designu. Każdy z nich może powstać również na indywidualny wymiar i wzór klienta. Oryginalnie zaprojektowane, zdefiniują charakter wnętrza, oferując użytkownikowi możliwość wyboru funkcji do spełnienia. Dzięki szerokiemu portfolio produktów własnych firma AS Home wpisuje się w śmiałą wizję nowoczesnych lustrzanych mebli i zaspokaja różnorodne potrzeby klienta.

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco z nowościami i promocjami w ofercie naszego sklepu!