Lustro antyczne

Z myślą o koneserach, znawcach i miłośnikach form antycznych oraz eleganckich projektów o rustykalnym odcieniu firma AS Home proponuje nieoczywisty, ale bardzo intrygujący materiał wykończeniowy – lustro antyczne. Przyjrzeliśmy się nieoczywistym rozwiązaniom, tworząc tym samym kolejne indywidualne i unikatowe projekty z duszą do wnętrz, których właściciele, tworząc nową tożsamość swojego wnętrza, zabierają z historii to co dla nich najpiękniejsze estetycznie. Lustro antyczne dla klientów AS Home to alternatywa dla lustrzanego wykończenia projektów. Te lustrzane powierzchnie przypominają stare wiekowe lustra, pokryte plamami, zaciekami lub „wykwitami”- to celowy zabieg, który ma za zadanie wydobyć z lustra niepowtarzalny efekt. Jego ogromną zaletą jest aktualnie różnorodność tekstur, wzorów i kolorów, które sprawiają, że możemy uzyskać oryginalny i zaskakujący efekt. Kojarzy się ono zwykle z tradycją i przeszłością, a w dziedzinie najnowszej technologii wytwórczej – korozji tlenków metali na tafli srebrnego lub złotego lustra – otrzymujemy efekt lustra antycznego w teraźniejszości. Materiał taki, chociaż wygląda jakby już wiele przeszedł, przetrwa w nieskazitelnym stanie wybranej tekstury jeszcze przez lata.Efektem naszego wieloletniego doświadczenia w pracy z lustrem są charakterystyczne dla firmy AS Home projekty mebli z nieoczywistym materiałem wykończeniowym – lustrem antycznym. 

Dostępne wzory lustra antycznego

Lustro antyczne nadaje wnętrzu niepowtarzalnego klimatu, pozwala na delikatne odbicia wnętrza, nadając mu jeszcze więcej tajemniczej mocy. Stanowi oryginalny produkt, który imituje lustra naszych dziadków.

W swojej ofercie proponujemy klientom ciekawą i bardzo szeroką gamę tekstur lustra antycznego, tak aby idealnie wpasowały się w aranżację i gust właścicieli.

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco z nowościami i promocjami w ofercie naszego sklepu!