Lustro kryształowe

Kryształowe lustro. Nie ma w nim nic zaskakującego.  To kolejny materiał na drodze do indywidualizacji. Zmęczeni jednostajnością już od dłuższego czasu poszukujemy we wnętrzach akcentów unikalnych, niepowtarzalnych. Wzrastająca potrzeba na nowy materiał we wnętrzach stawia przed projektantami i wykonawcami nowe wyzwania i możliwości. Od doboru materiału wykończeniowego zależy klasa i klimat wnętrza. Lustro kryształowe w AS Home to równoznacznik lustra najwyższej jakości, jego idealnie gładka powierzchnia pozbawiona jest odkształceń i wad. W ofercie mamy także bielsze lustro optiwhite (bez zielonej barwy na krawędzi, o  obniżonej zawartości żelaza). Każde z luster poddane odpowiedniej obróbce może zostać sfazowane, a im grubsze tym głębsza faza i ciekawszy efekt. Lustro kryształowe pozwala powiększyć przestrzeń, rozjaśnić pomieszczenie, nadać ekskluzywnego i nowoczesnego stylu.

Lustro kryształowe to doskonały materiał na niebanalne wnętrze. Bo przestało być ono już tylko praktycznym przedmiotem- zaprojektowane na meblu, ścianie czy drzwiach może całkowicie zmienić wnętrze. Należy tylko starannie dobrać kształt projektowanego mebla lub elementu wyposażenia wnętrza do stylu mieszkania lub domu oraz jego funkcję praktyczną i estetyczną, by stało się doskonałym i nietuzinkowym materiałem w naszej przestrzeni. Firma AS Home pomaga swoim klientom, nie tylko zaprojektować taki mebel, ale przede wszystkim wskazać miejsce, aby oprócz funkcji użytkowej Lustro kryształowe fazowane doskonale powiększyło małą przestrzeń lub usytuowane naprzeciwko okna rozjaśniło wnętrze poprzez rozproszenie odbitego światła w pomieszczeniu.

 

Lustra antyczne-inne niż wszystkie

W naszej pracowni tworzymy wielki dzieła także dla klientów, których inspiruje przeszłość. Lustro antyczne to kolejny materiał wykończeniowy, z którym pracuje nasz zespół. Jego ogromna zaletą jest różnorodność faktur i kolorów, które sprawiają, że możemy uzyskać oryginalny i zaskakujący efekt. Kojarzy się ono zwykle z tradycją i przeszłością, a dzięki najnowszej technologii wytwórczej – korozji tlenów metali na tafli srebrnego i złotego lustra – otrzymujemy efekt teraźniejszości. Lustra antyczne nadają wnętrzu niepowtarzalnego klimatu, pozwalają na delikatne odbicie wnętrza nadając mu jeszcze większej tajemniczej mocy.  AS Home w swojej ofercie proponuje wiele wzorów lustra antycznego dających intrygujące, niepowtarzalne efekty. Wykorzystujemy je nie tylko jako lustra dekoracyjne, ale również jako materiał wykończeniowy.

 

 

Modne ostatnio lustro kryształowe należy jedynie zaaranżować, by nie powstał w przestrzeni efekt zdublowanego chaosu. Firma AS Home daje swoim Klientom wiele możliwości aranżacyjnych z wykorzystaniem lustra kryształowego.

Newsletter

Zapisz się na nasz newsletter aby być na bieżąco z nowościami i promocjami w ofercie naszego sklepu!